Clash Royale APK Hileli 60256021 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Clash Royale Hileli Eklentisi İle Online Strateji Oyununda Sınırsız Para Kullanmaya Başla! Clash Royale APK İndir Ve Savaş Kartlarını Topla, Ordunu Oluştur Ve Savaş!

Clash Royale APK Hileli 60256021

Genel bakış Clash Royale

İsim Clash Royale
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 60256021
Boyut 567.97 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Strateji Oyunları
Geliştirici Supercell
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.supercell.clashroyale
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Clash Royale Nedir?

Oyuncuların Clash Of Clans karakterleri ve sihirli kartlar ile birlikte ordusunu kurabileceği, diğer oyuncularla stratejik bir savaş mücadelesi içerisine girebileceği, online bir savaş oyunudur.

“Supercell” tarafından geliştirilen Clash Royale Hileli APK oyununda savaşlar bir platform üzerinde gerçekleşmektedir. Platformda oyuncuların kuleleri bulunmaktadır.

2 oyuncu da belirli bir strateji izleyerek ve elindeki kartları kullanarak ordularını canlandırmakta, diğer oyunucunun savunma kulelerini yıkmaya çalışarak oyunu kazanmaya çalışmaktadır.

Advertisement

Clash Royale Hileli APK oyunu içerisinde dünya üzerindeki oyuncuların birlikte rekabete girebileceği turnuva ve ligler düzenlenmektedir. Sezonluk etkinliklere katılabilir, arkadaşlarınız ile birlikte klan kurabilirsiniz.

Clash Royale APK Android Oyun seven kullanıcılar arasında popüler bir hale gelmiştir. Mobil oyunun sihirli dünyasına katılmak istiyorsanız, sitemizden oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Clash Royale APK oyununda izleyeceğiniz strateji, savaşın gidişatını ve galibiyet durumunuzu doğrudan etkileyecektir. Kartlarınızı olabildiğince iyi tanıyarak stratejinizi geliştirmeniz, oyun içerisinde karşınıza çıkabilecek riskleri göze almanızı sağlayacaktır.

İndir Clash Royale [567.97 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş