City Car Driving APK Hile 1.047 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Çity Car Driving Oyunu İçerisinde Etkileyici Araba Sürüş Simülasyon Deneyimi Sizleri Bekliyor! City Car Driving APK İndir Ve Gerçekçi Sürüş Tecrübesine Katıl!

City Car Driving APK Hile 1.047

Genel bakış City Car Driving

İsim City Car Driving
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.047
Boyut 126.45 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Barış Kaplan
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.bariskaplan.citycardriving
MOD Özellikleri +
MOD yok
Tanımlama

City Car Driving Mod Nedir?

Araba sürerek sokaklarda gezebileceğiniz, zamana karşı yarışabileceğiniz, park etme yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz, yarışlara katılabileceğiniz, hile özelliklerine sahip bir araba yarışı oyunudur.

City Car Driving Drift ile birlikte arabanızla drift yaparak yüksek puanlar toplayabilirsiniz. Kısıtlı bir süre içerisinde parkurunuzu tamamlamak için hız sınırlarını zorlayabilirsiniz.

Trafik kurallarına dikkat etmeniz gereken hile oyununda daha fazla puan toplamak için trafik lambalarına dikkat etmeniz ve dönüşlerde sinyal vermeniz gerekmektedir.

City Car Driving Sistem Gereksinimleri oldukça düşük bir oyundur. Android cihazınızın 5.0 ve daha yüksek bir sürümde olması, oyunu oynamanız için yeterlidir.

City Car Driving APK Hile oyununda sınırsız para kullanarak istediğiniz aracı satın alabilirsiniz. Oyunu akıllı cihazınıza hile ile birlikte sitemizden indirebilirsiniz.

City Car Driving APK mobil oyunu “Barış Kaplan” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Heyecanlı ve gerçekçi simülasyon yapısıyla dikkatleri üzerine çeken bir oyundur.

İndir City Car Driving [126.45 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş