City Car Driving APK Hileli 1.050 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Çity Car Driving Oyunu İçerisinde Etkileyici Araba Sürüş Simülasyon Deneyimi Sizleri Bekliyor! City Car Driving APK İndir Ve Gerçekçi Sürüş Tecrübesine Katıl!

City Car Driving APK Hileli 1.050

Genel bakış City Car Driving

İsim City Car Driving
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.050
Boyut 135.89 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Barış Kaplan
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.bariskaplan.citycardriving
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

City Car Driving Nedir?

Araba sürerek sokaklarda gezebileceğiniz, zamana karşı yarışabileceğiniz, park etme yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz, yarışlara katılabileceğiniz, hileli özelliklerine sahip bir araba yarışı oyunudur.

City Car Driving Drift ile birlikte arabanızla drift yaparak yüksek puanlar toplayabilirsiniz. Kısıtlı bir süre içerisinde parkurunuzu tamamlamak için hız sınırlarını zorlayabilirsiniz.

Advertisement

Trafik kurallarına dikkat etmeniz gereken hileli oyununda daha fazla puan toplamak için trafik lambalarına dikkat etmeniz ve dönüşlerde sinyal vermeniz gerekmektedir.

City Car Driving Sistem Gereksinimleri oldukça düşük bir oyundur. Android cihazınızın 5.0 ve daha yüksek bir sürümde olması, oyunu oynamanız için yeterlidir.

City Car Driving APK Hileli oyununda sınırsız para kullanarak istediğiniz aracı satın alabilirsiniz. Oyunu akıllı cihazınıza hileli ile birlikte sitemizden indirebilirsiniz.

City Car Driving APK mobil oyunu “Barış Kaplan” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Heyecanlı ve gerçekçi simülasyon yapısıyla dikkatleri üzerine çeken bir oyundur.

İndir City Car Driving [135.89 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş