CarX Street Hileli APK 1.3.3 (Sinirsiz para)

Gilberto Terry -

CarX Street Android Ve İOS Cihazları Destekleyen Bir Araba Yarışı Oyunudur! CarX Street Mobile APK İle Heyecanlı Ve Zorlu Yarış Mücadelesi Sizi Bekliyor!

CarX Street  Hileli APK 1.3.3

Genel bakış CarX Street

İsim CarX Street
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 9+
Son Sürüm 1.3.3
Boyut 1.23 Gb
Hileli Sinirsiz para
Kategori Yarış
Geliştirici CarX Technologies, LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.carxtech.sr
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

CarX Street Racing APK Nedir?

3 boyutlu görsellere sahip mobil yarış oyunu içerisinde spor arabalarla farklı yollar üzerinde heyecanlı araba yarışlarına katılabilir, gerçek zamanlı olarak diğer oyuncularla mücadele edebilir ve hileli kullanabilirsiniz.

CarX Street Android APK oyunu içerisinde araba yarışlarından kazandığınız para ile arabanızın özelliklerini yükseltebilir ve yeni araçları satın alabilirsiniz. Orman yollarında, deniz kenarında, şehrin karanlık sokaklarında ve zorlu yarışlarda yeteneğinizi gösterebilirsiniz.

Advertisement

CarX Street Gameplay oyunu içerisinde heyecanlı yarış mücadelelerinde hileli kullanarak rakiplerinize karşı avantaj sağlayabilirsiniz. Sınırsız kaynak ile birlikte zorlu mücadelelerde avantaj sağlayabilirsiniz.

CarX Street İndir ile birlikte mobil oyunu sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Online yarışlarda araba sürme yeteneğinizi hileli kullanarak sergileyebilirsiniz.

Yarış heyecanını gerçekçi görseller ve animasyonlarla tecrübe edebileceğiniz CarX Street APK oyunu, “CarX Technologies” tarafından geliştirilmiştir. Rakiplerinizle zorlu yarış mücadelesine katılmaya hazır mısınız?

İndir CarX Street [1.23 Gb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş