CarX Highway Racing Hile APK 1.74.6 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Carx Highway Racing Oyununda Mükemmel Bir Yarış Mücadelesi Sizleri Bekliyor! Carx Highway Racing Oyun İndir Ve Akıllı Cihazından Online Yarışlara Katıl!

CarX Highway Racing  Hile APK 1.74.6

Genel bakış CarX Highway Racing

İsim CarX Highway Racing
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.74.6
Boyut 70.26 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Yarış
Geliştirici CarX Technologies, LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.CarXTech.highWay
MOD Özellikleri +
  • Sınırsız para
Tanımlama

Carx Highway Racing APK Nedir?

Yoğun bir trafik ile birlikte araba yarış heyecanını doyasıya tecrübe etmek ister misiniz? Üstelik her fırsatta sizi yakalamaya çalışan polislerden de kaçmanız gerekiyor.

Gerçekçi bir yapı üzerine kurulu olan hile oyunu içerisinde, +35 farklı spor arabaya sahip olabilirsiniz. Rusya, Avustralya gibi bölgelerde araba sürme deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Online olarak diğer oyuncularla yarışa katılabilir, turnuva ve lig etkinliklerinde rol alabilirsiniz. Polis arabasını kullanan rolü üstlenerek, yasalara uymayan yarışçıları yakalamaya çalışabilirsiniz.

Arx Highway Racing APK Oyun İndir ile Android ve iOS sistemine sahip cihazlarınıza oyunu hileli olarak indirebilir, sınırsız para kullanarak istediğiniz aracı satın alabilirsiniz.

Carx Highway Racing Multiplayer Nasıl Oynanır diye soruyorsanız, oyun menüsü içerisinde yer alan çok oyunculu (Online) sekmesine tıklayabilirsiniz.

Carx Highway Racing Hile APK oyunu, “CarX Technologies, LLC” tarafından geliştirilmiştir. Farklı ülkeler içerisinde yarışma tecrübesini 3 boyutlu grafikler ve gerçekçi rakiplerle sunmaktadır.

İndir CarX Highway Racing [70.26 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş