CarX Drift Racing Hileli APK 1.16.2 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

CarX Drift Racing Online APK Oyunu İçerisinde Gerçekçi Bir Yarış Deneyimine Çevrimiçi Oyuncularla Birlikte Katıl! CarX Drift Racing Hileli Kullanarak Aracını Yükselt!

CarX Drift Racing  Hileli APK 1.16.2

Genel bakış CarX Drift Racing

İsim CarX Drift Racing
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.16.2
Boyut 33 MB
Hileli Sınırsız para
Kategori Yarış
Geliştirici CarX Technologies, LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.CarXTech.CarXDriftRacingFull
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

CarX Drift Racing Nedir?

Akıllı cihazlarınız üzerinden drift yaparak çevrimiçi oyuncularla mücadele edebileceğiniz ve gerçekçi 3 boyutlu tasarımlarla eğlenceli bir yarış deneyimini tecrübe edebileceğiniz bir hileli oyunudur.

CarX Drift Racing Online İndir oyunu içerisinde 50’den fazla spor araba kullanıcılara sunulmaktadır. Araçlarınızı kişiselleştirebilir ve daha iyi araçların kilidini açmak için hileli özelliklerini kullanabilirsiniz.

10 farklı yarış pisti üzerinde (çim sahada, toprak ve asfalt yol üzerinde) heyecanlı yarış mücadelesine katılabilir, sürüş yeteneğinizi sergileyebilirsiniz. CarX Drift Racing Para Kasma için vakit kaybetmeyin, hileli kullanarak tüm özelliklerin kilidini açın!

Advertisement

Görsel animasyon desteği ile birlikte eşsiz bir sürüş simülasyonu tecrübesi yaşayabileceğiniz mobil hileli oyunu, “CarX Technologies, LLC” tarafından geliştirilmiştir.

CarX Drift Racing Online Sistem Gereksinimleri nedir diye soruyorsanız, Android cihazınızın işletim sisteminin 4.1 ve üzeri bir sürümde olması gerekmektedir.

CarX Drift Racing Online PC üzerinde de oynanabilmektedir. Mobil hileli oyununu sitemizden CarX Drift Racing PC Download ile ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CarX Drift Racing APK oyunu içerisinde sürüş kariyerinize başlayabilir, dünya şampiyonasına katılabilir ve hileli kullanarak oyun heyecanını daha çok artırabilirsiniz.

İndir CarX Drift Racing [33 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş