Cars Fast as Lightning APK Hileli 1.3.4d (Sinirsiz para)

Gilberto Terry -

Cars Fast As Lightning APK Neden Kaldırıldı Diye Soruyorsanız Sitemizden İndirebilirsiniz! Cars Fast As Lightning İndir Ve Kasabanı Geliştirmek İçin Yarış!

Cars Fast as Lightning APK Hileli 1.3.4d

Genel bakış Cars Fast as Lightning

İsim Cars Fast as Lightning
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.3.4d
Boyut 24 MB
Hileli Sinirsiz para
Kategori Yarış
Geliştirici Gameloft SE
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Cars Fast As Lightning APK Hileli Oyunu Nedir?

Cars Fast As Lightning Hileli APK oyunu, Arabalar (Cars) animasyon filminden esinlenilerek yapılmıştır. Oyun, film içerisindeki karakterler ile yarış yapabileceğiniz ve kasabanızı geliştirebileceğiniz bir mobil hileli yarış oyunudur.

Cars Fast As Lightning Hileli APK oyununda Şimşek McQueen, Doc Hudson, Mater ve Filmore gibi karakterlerin seslendirmeleri de bulunmaktadır. İstediğiniz karakteri seçebilirsiniz. Yarışlara katılarak araç kilitlerini açabilir ve ekonominizi artırabilirsiniz.

Sitemizden oyunun APK hileli versiyonunu indirerek oyuna istediğiniz seviyeden başlayabilir ve geliştirmelerinizi yapabilirsiniz. Bu versiyona erişmek için sitemizden Cars Fast As Lightning Yükle ve Arabalar serüvenine katıl!

Oyun, “Gameloft SE” tarafından geliştirilmiştir. Cars Fast As Lightning Download ile 3 boyutlu Disney dünyasında performans sergileyebilirsiniz. Doc Hudson tarafından eğitilmeye hazır mısınız?

Cars Fast As Lightning Gameloft oyunu, çocuk, ergin ya da yetişkin farketmez, her bireyin oynamaktan zevk alacağı bir araba yarış hileli oyunudur. Android ve İOS işletim sistemlerinde oynanabilmektedir.

McQueen gibi yarışlara katılmak ve zafere ilerlemek ister misin? Cars Fast As Lightning APK araba yarışı hileli oyununu indir ve maceraya atıl!

İndir Cars Fast as Lightning [24 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş