Cargo Transport Simulator APK Hileli 1.15.5 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Cargo Transport Simulator APK Android Oyun Platformlarında Dikkatleri Üzerine Topladı! Cargo Transport Simulator Para Hilesi İle Birlikte İstediğin Aracı Kullan!

Cargo Transport Simulator APK Hileli 1.15.5

Genel bakış Cargo Transport Simulator

İsim Cargo Transport Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.15.5
Boyut 88.05 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici SkisoSoft
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.skisosoft.cts
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Cargo Transport Simulator Hileli APK Nedir?

Kamyon sürme simülasyonunu tecrübe edebileceğiniz mobil hileli oyunu içerisinde, kendi lojistik firmanızı kurabilir, şoförleri işe alabilir ve yük taşımacılığı yapabilirsiniz.

Cargo Transport Simulator APK Para Hileli ve özellikleri ile birlikte, istediğiniz aracı satın alabilir, kilitli özellikleri ücretsiz olarak açabilir ve oyunu sadece eğlenmek için oynayabilirsiniz.

Cargo Transport Simulator Type Vehicle oyunu içerisinde 35’ten fazla kamyon bulunmaktadır. Mobil oyun 3 boyutlu grafiklere sahiptir ve sürüş yaparken kamera açılarını değiştirebilirsiniz. Gündüz, gece döngüsünü görebilir, zorlu ve değişen hava koşullarında kamyon sürebilirsiniz.

Advertisement

Kamyonların performansını artırmak ve onları kişiselleştirmek için çeşitli modifiyeler yapabilirsiniz. Cargo Transport Simulator Unlimited APK ile tüm geliştirmeleri kolayca gerçekleştirin!

Mobil hileli oyunu Android ve iOS sistemli mobil cihazlarda, tabletlerde ve bilgisayarda oynanmak üzere geliştirilmiştir. Cargo Transport Simulator APK İndir bağlantısını kullanarak, mobil hileli oyununu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Cargo Transport Simulator APK Hileli oyunu, “SkisoSoft” isimli geliştirici tarafından 12 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur. Kamyon sürme deneyimini gerçekçi detaylarla tecrübe edebileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

İndir Cargo Transport Simulator [88.05 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş