Car Parking APK Hileli 4.8.18.3 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Car Parking APK İle En Sevdiğin Araçları Kullanabilirsin! Car Parking Mültiplayer APK Oyununu İndirerek Arkadaşlarınla Beraber Oyun Oynamanın Keyfini Çıkar!

Car Parking APK Hileli 4.8.18.3

Genel bakış Car Parking

İsim Car Parking
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 4.8.18.3
Boyut 995.72 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici olzhass
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.olzhas.carparking.multyplayer
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Car Parking Multiplayer Nedir?

Car Parking Multiplayer adının aksine sadece bir park etme oyunu değildir. Evet park etme yarışları vardır ama bunun dışında da bu oyun, sizlere çok farklı deneyimler sunmaktadır.

3 boyutlu olarak tasarlanan oyun içerisinde serbest yürüyüş ile dünya haritası üzerinde arabasız da gezebilirsiniz. Yürüyerek bir çok yere gidebilirsiniz.

car parking hileleri

Car Parking Multiplayer “olzhass” tarafından geliştirilmiştir. Simülasyon oyunları kategorisinde yer almaktadır. Car Parking APK İndir ile hem Android işletim sistemli cihazlarınızda, hem de iOS işletim sistemli cihazlarınızda oyunu oynayabilirsiniz.

Car Parking Multiplayer, dünyanın en sevilen oyunlarından biri olan GTA serisi ile oldukça benzer özelliklere sahiptir. Oynanabilirliği oldukça yüksek ve keyifli olan bu oyunu gelin beraber inceleyelim!

Car Parking Oyun İncelemesi

Oyuna başlarken karakterinizi özelleştirebilirsiniz. Karakterinizin saç stilini, sakalını, ten rengini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bunun dışında üstünüze ve altınıza giyeceğiniz kıyafetleri de ayrı ayrı seçebilirsiniz.

Karakterinize şapka, bere, bandana gibi aksesuarlar takabilirsiniz. Eldiven ve çanta çeşitleriyle de kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Altınıza giyeceğiniz şık bir ayakkabı ile güzel bir kombin oluşturup oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuna ilk başlarken ucuz bir arabanız ve 25.000 dolar paranız bulunmaktadır. Bu paranızla yeni bir araba alabilirsiniz ya da elinizdeki arabayı modifiye edebilirsiniz.

car parking apk indir

Car Parking Apk Son Sürüm ile birçok farklı araç modifiye seçeneği bulabilirsiniz. Örneğin, aracı istediğiniz renge boyayabilirsiniz. Bu boyanın üstüne başka bir renkle güzel desenler yapabilirsiniz. Ya da aracınıza sizi yansıtan bir kaç söz yazabilirsiniz.

Aracınızın camlarına farklı tonlarda cam filmi yapabilirsiniz. Jantlarını değiştirebilirsiniz. Farklı egzozlar takabilirsiniz. Aracınıza body kitler takabilirsiniz. Her bir body kiti istediğiniz renge boyayabilirsiniz.

Car Parking 2 APK sadece aracınızın dışına modifiye seçeneği sunmuyor. Aracınızın motorunu güçlendirebilir, frenlerini süspansiyonlarını da değiştirip daha konforlu bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Advertisement

Car Parking Multiplayer APK Para Hilesi ile sınırsız parayla sınırsız modifiye yapabilirsiniz. Ya da en beğendiğiniz, en güzel arabaları alabilirsiniz.

car parking apk

Car Parking APK Hileli oyunundaki en güzel özelliklerden biri de Multiplayer yani çok oyunculu oynanabiliyor olması. Arkadaşlarınızla ya da başka kullanıcılarla oynayabilirsiniz. Onların araçlarını satın alabilir ya da kendi araçlarınızı onlara satabilirsiniz.

Car Parking Oyun Modları

Car Parking 3D APK oyununda 3 bulunmaktadır. Bu modlar;

Levels: Görevlerin olduğu ve sizden istenen görevleri yapmanız gereken bir. Bu moddaki görevleri yaparak para kazanabilir kazandığınız paralarla yeni araçlar alabilirsiniz ya da mevcut aracınızı güçlendirerek başka yarışlara girebilirsiniz.

Single Play: Single Play serbest. Harita üzerinde gezebilir, yeni yerler keşfedebilirsiniz.

Online Game: Online Game’de gireceğiniz sunucunun dilini seçebilirsiniz. Böylece sizinle aynı dili konuşan insanlarla yarış yapabilir, sohbet edebilirsiniz.

Car Parking Oyunundaki Dikkat Çekici Noktalar

Online modda oynarken; diğer oyuncularla sesli iletişim kurabilirsiniz. Bu sesli iletişim sizin araba pazarında araç alıp satarken, ilanı vermeden önce pazarlık etmenize yarayabilir. Ya da dolmuşçuluk veya taksicilik yaparken aracınıza binen kişinin nereye gideceğini sesli olarak duyabilirsiniz.

Oyun içinde sadece sesli iletişim yoktur. Aynı zamanda “Chat” penceresinden de beraber oynadığınız arkadaşlarınızla ya da diğer kullanıcılarla da iletişim kurabilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

İlana arabanızın modelini ve istediğiniz fiyatı yazarak satışa koyabilirsiniz. Ya da orada gördüğünüz ve beğendiğiniz araçları satın alabilirsiniz.

car parking apk hile

Oyun içinde sadece oyuncular yok. Polisler de olduğu için trafik kurallarına da dikkat etmeniz gerekiyor. Kırmızı ışıkta geçerseniz ya da hız sınırını aşarsanız peşinize polis takılabilir.

Aracınızı sürerken farklı kamera açıları kullanabilirsiniz. Dışarıdan aracınızı görerek kullanabilir ya da araç içi kamerasıyla daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Advertisement

Car Parking Hileleri ile bir minibüs ya da taksi kullanabilirsiniz. Bu araçlarla yolcu taşıyarak para kazanabilirsiniz. Oyunda çekiciler de bulunuyor. Bu çekicileri kullanarak bozulan araçları, araç sahiplerinin istedikleri yere bırakıp para kazanabilirsiniz.

Car Parking Araçları

Oyun içerisinde aracınızı satmak istediğinizde, haritada gösterilen araba pazarlarına gidebilirsiniz. Araba pazarlarında satış için belirli noktalara geldiğinizde ilan verebilirsiniz.

Eğer aracınızın bakımlarını yapmazsanız aracınız bozulabilir ve yolda kalabilirsiniz. Yolda kaldığınızda ya aracı bırakıp gitmeniz gerekir, ya da çekici çağırıp aracı herhangi bir tamirciye çektirmeniz gerekmektedir.

Bu oyunu diğer oyunlardan ayıran bir diğer özellik de budur. Bir araba satın aldıktan sonra başka hiçbir masraf yapmadan bineyim demekle olmuyor. Unutmayın siz aracınıza iyi bakarsanız, aracınız da size o kadar iyi bakar.

Car Parking Multiplayer

Oyundaki araçlar, gerçek araçların birebir aynısıdır. Car Parking APK Para Hilesi ile hayalinizdeki aracı alabilirsiniz. Aldığınız bu araçla en zorlu görevleri yaparak keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Oyunda Şahin, Doğan, Kartal gibi ülkemizin efsaneleşmiş arabalarını da kullanabilirsiniz. Bu efsane arabalarla yapabilecekleriniz tamamen sizin hayal gücünüze kalmış.

Son Olarak

Haritada görünen oto yıkamalara gidip aracınızı yıkatabilirsiniz. Eğer benzininiz azaldıysa, en yakın benzin istasyonuna gidebilir ve deponuzu doldurabilirsiniz.

Car Parking Multiplayer’da aracınızı sürerken sinyal verebilir, uzun - kısa far ayarı yapabilir, selektör yapabilir, dörtlü sinyalleri yakabilirsiniz.

Aracınızla kaza yaptığınızda ya da aracınız hasar aldığında hemen tamirciye gidip aracın onarımını sağlayabilirsiniz. Eğer ses sisteminden memnun değilseniz, güzel bir ses sistemiyle istediğiniz müzikleri yüksek kalitede dinleyebilirsiniz.

Bütün bu okuduğunuz özelliklerle arkadaşlarınızla birlikte oynamaya hemen başlamak için Car Parking APK Hileli oyununu indirin!

İndir Car Parking [995.72 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş