Car Mechanic Simulator 21 APK Hileli 2.1.123 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Car Mechanic Simulator 2021 PS4 Ve Konsol Cihazlarının Ardından Mobil Cihazlar İçin Optimize Edildi! Car Mechanic Simulator 21 Mobile İle Eğlenceli Deneyime Katıl!

Car Mechanic Simulator 21 APK Hileli 2.1.123

Genel bakış Car Mechanic Simulator 21

İsim Car Mechanic Simulator 21
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.1.123
Boyut 248.72 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Digital Melody Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.playway.cms2017
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Car Mechanic Simulator 21 DLC Nedir?

Profesyonel araba tamircilerinin nasıl çalıştığını merak ediyor musunuz? Car Mechanic Simulator 21 Update oyunu ile birlikte araba tamircisi rolünü üstlenebilir ve araba parçalarını 3 boyutlu grafiklerle tamir edebilirsiniz.

Car Mechanic Simulator 21 Android ve iOS cihazlar için geliştirilmiştir. Oyun içerisinde araba tamiri yaptıktan sonra, arabayı sürerek test parkurunda kontrol edebilirsiniz. Yedek parçalar ile arabaları yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Advertisement

Car Mechanic Simulator 21 All Cars ile birlikte hileli özellikleri açabilir ve oyun içerisindeki eğlenceyi maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. Car Mechanic Simulator 21 Gameplay ile birlikte gerçek bir araba tamircisinin hayatını yakın bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Car Mechanic Simulator 21 Hileli APK Unlimited Money ile hileli özellikleri açabilir ve oyun içerisinde sınırsız paraya sahip olabilirsiniz. Mobil oyunu sitemizden ücretsiz olarak cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Car Mechanic Simulator 21 APK oyunu, “Digital Melody Games” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Detaylı olarak araba tamiri ve modifiyesi yapabileceğiniz hileli bir mobil oyundur.

İndir Car Mechanic Simulator 21 [248.72 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş