Busuu Premium Hileli APK 31.23.0(1027813)

Gilberto Terry -

Busuu Premium APK, dil becerilerinizi geliştirmek üzere yeni bir dil öğrenmek için 12 dil kursu arasından seçim yapmanızı sağlayan bazı harika kurslar içeren gelişmiş bir dil öğrenme uygulamasıdır.

Busuu Premium  Hileli APK 31.23.0(1027813)

Genel bakış Busuu Premium

İsim Busuu Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 31.23.0(1027813)
Boyut 50.76 Mb
Hileli yok
Kategori Eğitim
Geliştirici Busuu
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.busuu.android.enc
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Busuu Premium Apk, kullanıcıların zamanlarına göre farklı yabancı dilleri öğrenebilecekleri bir yabancı dil öğrenme uygulamasıdır. Öğrenciler, becerilerini geliştirmek için birçok alıştırma içeren dersleri tamamlamak için zaman harcayacak ve ders bilgilerini ezberlemek için her zaman görsel-işitsel bir bileşene sahip olacaklardır. Ayrıca, çeşitli ders sayısı ile kullanıcılar, seviyelerini korumak ve bilgiyi unutmamak için çalışma alışkanlığını her zaman sürdürmek zorunda kalacaklar.

Yabancı dilleri kendi yönteminizle öğrenin

Vaktiniz olmadığında yabancı dil kursu öğrenmekte zorlanıyorsanız, Busuu Premium Apk sizin için bir çözüm. Yabancı dil öğrenmenize yardımcı olan ve iyi iletişim kurmanıza yardımcı olmayı amaçlayan bir uygulamadır. Dolayısıyla bu uygulamada etkileşimli olan ve deneyiminizi değiştirmenize ve sizi motive etmenize yardımcı olan birçok türde ders bulacaksınız. Oyuna başlarken arayüze erişimde sorun yaşamazsınız.

Dilleri ve dersleri seçmek için kolay arayüz

Birçok farklı dil göreceksiniz ve bu diller için bulabileceğiniz farklı türde dersler olacak. Genel olarak, dilinizi ve telaffuz becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olanlar ve bazıları iş veya seyahatle ilgili olanlar gibi kendi türlerinde sınıfları vardır. Bu nedenle temelden ileri düzeye kadar olan derslerde çok fazla zorlanmadan kendinize faydalı bir öğrenme modu oluşturacaksınız.

Advertisement

Daha Fazla Eğitim

Busuu Premium Apk'yu deneyimledikçe, erişeceğin ders sayısı oldukça çeşitli ve ilgili olacak. Dil becerilerini tamamlamayı seçerseniz, basitten karmaşığa değişen konuları kapsayan ders formatlarıyla başlayacaksınız. Her ders sadece bir ders değil, farklı adımlardan geçmeniz gerekecek. Her adımın tamamlamanız gereken bir gereksinimi vardır, bu nedenle az önce öğrendiklerinizi hatırlamanıza yardımcı olacaktır.

Kitle iletişim araçları aracılığıyla beceri geliştirme

Busuu Premium Apk'nun sağladığı yazılı bilgilere ek olarak, çeşitli görsel-işitsel ortamlara da erişebilirsiniz. Sesi kullanarak, doğru telaffuz için verilen örnekleri gözden geçireceksiniz. Resimler, kelimeleri hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olur ve bu kelimelere genellikle belirli örnekler eşlik eder. Bu nedenle, edindiğiniz kelime dağarcığı ve bilginin tümü pratikte ve iletişimde uygulanır.

Advertisement

Diğer kullanıcılardan destek alın

Bu uygulamayı deneyimlediğinizde, kendi yazma veya konuşma derslerinizden keyif alacaksınız. Belirli bağlamı anlayacak ve bunu bilmek için ilgili cümleyi o bağlamda düşüneceksiniz. Ayrıca yazdığınız ya da söylediğiniz cümlelerin doğruluğu konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü öğrendiğiniz yabancı dili anadili gibi konuşan insanlara sorabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama, size yardımcı olmaları için arkadaşlarınızı da yönlendirir.

Yol Haritanızı Tamamlayın

Busuu Premium Apk ile ilgili harika şeylerden biri, öğrenme sürecinin kontrolünü ele almasıdır. İsteğinize ve motivasyonunuza bağlı olarak, bir gün daha fazla veya ertesi gün daha az çalışabilirsiniz. Aynı zamanda, her kullanıcı farklı günlerde öğrenmeye devam etmeli ve kartlarla öğrenilen günlerin ve derslerin bir listesine sahip olmalıdır. Oradan, ne kadar kararlı olduğunuzu ve nereye gittiğinizi bileceksiniz.

İndir Busuu Premium [50.76 Mb]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş