Bus Simulator Indonesia Hileli APK 3.7.1 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Bus Simulator İndonesia APK İle Otobüsünü Tasarla Ve Yola Çık! Bus Simulator İndonesia Hileli Oyunu Sayesinde Sınırsız Kaynakların İle Otobüsünü Geliştir!

Bus Simulator Indonesia  Hileli APK 3.7.1

Genel bakış Bus Simulator Indonesia

İsim Bus Simulator Indonesia
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 3.7.1
Boyut 46.75 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Maleo
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.maleo.bussimulatorid
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Bus Simulator İndonesia Car Hileli Oyunu Nedir?

Bus Simulator İndonesia Hileli  Sgcarena oyunu, Endonezya karayolları üzerinde otobüsle yolcuları bir noktadan bir noktaya taşıdığınız mobil bir otobüs simülasyon oyunudur.

Bus Simulator İndonesia Android Oyun dünyasında büyük ses getirmiştir. Gerçekçi haritaları ve fiziği ile oyuncusuna harcadığı zamanı boşa çıkarmıyor. Oyun ayrıca İOS işletim sistemli cihazlarda da oynanabilmektedir.

Oyun içindeki para ile yeni otobüsler alabilir ve var olan otobüslerinizi geliştirebilirsiniz. Bus Simulator İndonesia Sgcarena oyunu içerisindeki görevleri yaparak para kazanabilirsiniz. Aracınızı geliştirin, zira yolcuları memnun etmeniz gerekmektedir.

Sitemizden ücretsiz bir şekilde indireceğiniz oyunun, Bus Simulator İndonesia Para Hilesi özelliği ile hileli sınırsız kaynak imkanlarını kullanarak yeni araçlar alabilirsiniz! Yollara dikkat edin! Yeni aracınıza zarar gelmesini istemezsiniz değil mi?

Oyun içerisinde otobüsle gezmekten sıkıldıysanız sitemizden ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz oyunun Bus Simulator İndonesia Car Hileli özelliği ile çeşitli araçları kullanabilirsiniz. Tofaş, Mercedes ve BMW gibi marka arabalara sahip olabilirsiniz!

Oyun, “Maleo” tarafından geliştirilmiştir. Her yaştan bireyin kullanımına sunulan oyunun Bus Simulator İndonesia APK Hileli özellikli versiyonunu sitemizden indirebilirsiniz!

İndir Bus Simulator Indonesia [46.75 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş