Bus Simulator City Ride Hileli APK 1.1.2 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Bus Simulator City Ride APK Para Hileli Kullanarak En İyi Otobüsleri Sürmeye Başlayabilirsiniz! Bus Simulator City Ride APK 1.0 2 Versiyonu İle Güncel Sürümü Oyna!

Bus Simulator City Ride  Hileli APK 1.1.2

Genel bakış Bus Simulator City Ride

İsim Bus Simulator City Ride
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 1.1.2
Boyut 734,1 MB
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici astragon Entertainment GmbH
Fiyat $3,99
Google Play Linki com.astragon.bussim
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Bus Simulator City Ride Download APK Nedir?

Dünyaca ünlü otobüs üreticilerinin gerçekçi bir şekilde dizayn edilen araçları ile sürüş yapabileceğiniz hileli bir mobil oyundur. Ayrıca oyun içerisinde kendi taşıma şirketinizi kurabilir ve Havensburg şehrinde simülasyon deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Volvo, Setra, Blue Bird, MAN, IVECO BUS, Mercedes gibi ünlü markaların 10 farklı otobüsünü kullanma deneyimini tecrübe edebilirsiniz. Sürüş esnasında kamera açılarını kontrol edebilir, duraklardan yolcu alabilirsiniz.

Advertisement

Bus Simulator City Ride APK Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. Hileli özellikler ile birlikte kullanıcılara sınırsız kaynak sunulmaktadır. Böylece oyun içerisinde istediğiniz herşeyi yapabilirsiniz.

Bus Simulator City Ride APK Nasıl İndirilir diye soruyorsanız, yazımız içerisinde bulunan Bus Simulator City Ride APK İndir bağlantısına tıklayabilirsiniz. Bus Simulator City Ride APK Beta ile birlikte ücretsiz ve hileli oyun deneyimine katılabilirsiniz.

Bus Simulator City Ride APK oyunu, “PEGI 3” sertifikasıyla birlikte “astragon Entertainment GmbH” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Otobüs sürüşü yapabileceğiniz gerçekçi bir simülasyon oyunudur.

İndir Bus Simulator City Ride [734,1 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş