Bully APK Hileli 1.0.0.18 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Bully Anniversary Edition APK Oyunu İçerisinde Hileli Özelliklerini Sınırsız Olarak Kullanın! Bully APK İndir Ve Eğlenceli Mobil Oyun İçerisinde Maceraya Katıl!

Bully APK Hileli 1.0.0.18

Genel bakış Bully

İsim Bully
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 8.0+
Son Sürüm 1.0.0.18
Boyut 2,8 GB
Hileli Sınırsız para
Kategori Aksiyon
Geliştirici Rockstar Games
Fiyat $6,99
Google Play Linki com.rockstargames.bully
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Bully Mobile APK Nedir?

Haylaz bir öğrenci rolünü üstlenebileceğiniz mobil oyun içerisinde okuldaki derslere girmeli, diğer öğrencilere karşı baskınlık kurmalı, ailenize şikayet götürmeden yaramazlık yapmalısınız.

Gerçek hayatı simüle eden oyun hikayesinde, 15 yaşında bulunan Jimmy isimli karakter ile eğlenceli bir serüvene katılmaya hazır mısınız? Bully APK Türkçe Yama desteği ile birlikte kullanıcılara sunuldu!

Advertisement

Mobil hileli oyunu içerisinde görevlerinizi tamamlayabilir, kaykay sürebilir, yakar top oynayabilir, boks maçına çıkabilir ve daha birçok farklı mini oyun içerisinde becerilerinizi gösterebilirsiniz.

Bully APK Android Oyun platformlarında eğlenceli ve sürükleyici hikayesi ile birlikte popüler bir hale gelmiştir. Bully APK 2022 ile birlikte oyunun güncel versiyonunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Bully Anniversary Edition APK İndir bağlantısını kullanarak mobil oyunu sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Bully Lite APK ile 3 boyutlu oyun deneyimine katılın!

Bully APK oyunu, ünlü oyun geliştiricisi “Rockstar Games” tarafından mobil cihazlar için geliştirilmiştir. Eğlenceli bir hikaye içerisinde rol alabileceğiniz bir hileli oyunudur.

İndir Bully [2,8 GB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş