Bizim Çiftlik Sahil Hileli APK 7.7.100 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Bizim Çiftlik Sahil APK Para Hilesi Kullanarak Oyun İçerisinde Hızlı Bir Şekilde Gelişebilirsiniz! Bizim Çiftlik Sahil APK - Para Hilesi Android Oyun Keyfine Katıl!

Bizim Çiftlik Sahil  Hileli APK 7.7.100

Genel bakış Bizim Çiftlik Sahil

İsim Bizim Çiftlik Sahil
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 7.7.100
Boyut 122.78 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Gündelik
Geliştirici Century Games Pte. Ltd.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.funplus.familyfarmtango
Özellikleri +
yok
Advertisement
Tanımlama

Bizim Çiftlik Sahil APK 2022 Nedir?

Bizim Çiftlik Sahil Hileli APK Son Sürüm oyunu içerisinde kendi çiftliğinizi kurabilir, hayvanları yetiştirebilir, 200’den fazla ürün dikebilir, ürün mahsullerinizi ambara koyabilir ve sahilde kendi geminizi inşa edebilirsiniz.

Gündelik olarak oynayabileceğiniz Bizim Çiftlik Sahil APK İndir oyunu, dünya üzerinde 80 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanmaktadır. Diğer oyuncularla etkileşime geçebilir ve yarışlara katılabilirsiniz.

Advertisement

Bizim Çiftlik Sahil APK (para hilesi) oyununda, sınırsız kaynağa sahip olabilirsiniz. Yemeğinizi pişirebilir, oyun içerisindeki görevleri ve başarımları tamamlamak için mücadele edebilirsiniz.

Çiftliğinizi büyütebilir, dilerseniz sahil manzaralı bir çiftliğe sahip olabilirsiniz. Bizim Çiftlik Sahil APK Elmas Hilesi kullanarak oyun içerisinde ürünlerinizi hızla geliştirebilirsiniz.

Bizim Çiftlik Sahil APK İOS ve Android sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. Bizim Çiftlik Sahil APK Bilgisayar ile emülatör yardımı ile oynanabilmektedir.

Bizim Çiftlik Sahil APK Hileli oyunu, “​​Century Games Pte. Ltd.” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Tüm yaş gruplarının oynayabileceği eğlenceli bir gündelik oyundur.

İndir Bizim Çiftlik Sahil [122.78 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş