Beatstar APK Hile 22.0.4.22122 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Beatstar Mod APK İle Kayan Ekran Üzerindeki Butonların Büyüsüne Kapıl! Beatstar APK Hile İle Sınırsız Elmasa Sahip Olabilir, Tüm Özellikleri Açabilirsiniz!

Beatstar APK Hile 22.0.4.22122

Genel bakış Beatstar

İsim Beatstar
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 22.0.4.22122
Boyut 104.67 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Müzik
Geliştirici Space Ape
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.spaceapegames.beatstar
MOD Özellikleri +
  • Sınırsız para
Tanımlama

Beatstar Premium APK Nedir?

Beatstar Full APK oyunu, güncel müzikleri kayan ekran üzerindeki butonlara basarak çalabileceğiniz ve çalarken de eğlenebileceğiniz bir mobil hile müzik oyunudur. Karşınıza çıkan butonlarla çeşitli ritimleri ve vokalleri çalabilirsiniz.

Beatstar APK Android Oyun camiasında oldukça sevilmekle beraber, müzik severlerin de dikkatini çekmiştir. “Space Age” tarafından geliştirilen oyun kısa sürede herkesin beğenisini toplamıştır. Beatstars APK Cracked müzik oyunu, 13 yaş ve üzeri oyunculara sunulmuştur.

Beatstar Touch Your Music APK mobil oyunu ile arkadaş ortamında eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Bir tabu oyunu gibi skor tablosu oluşturarak “En iyi kim çalabilir?” tarzında mini oyunlara katılabilirsiniz.

Beatstar APK Hack hile özelliği ile Beatstar APK Unlimited Gems gibi avantajlı paketlere ulaşabilirsiniz. Bahsi geçen paket ile sınırsız elmasa sahip olabilir ve oyun içi alışverişlerinizde elde ettiğiniz elmasları istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Beatstar APK ile müziği keşfetmeye hazır mısınız? Durmayın! Müzik kulağınızın olmasına gerek yok, artık herkes müzikle eğlenebilir! Eğlenceli vakit geçirebileceğiniz hile müzik oyununu sitemizden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

İndir Beatstar [104.67 Mb]
Düşüncelerini paylaş