Beatstar APK Hileli 26.0.2.2247 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Beatstar Hileli APK İle Kayan Ekran Üzerindeki Butonların Büyüsüne Kapıl! Beatstar APK Hileli İle Sınırsız Elmasa Sahip Olabilir, Tüm Özellikleri Açabilirsiniz!

Beatstar APK Hileli 26.0.2.2247

Genel bakış Beatstar

İsim Beatstar
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 26.0.2.2247
Boyut 278.21 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Müzik
Geliştirici Space Ape
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.spaceapegames.beatstar
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Beatstar Premium APK Nedir?

Beatstar Full APK oyunu, güncel müzikleri kayan ekran üzerindeki butonlara basarak çalabileceğiniz ve çalarken de eğlenebileceğiniz bir mobil hileli müzik oyunudur. Karşınıza çıkan butonlarla çeşitli ritimleri ve vokalleri çalabilirsiniz.

Beatstar APK Android Oyun camiasında oldukça sevilmekle beraber, müzik severlerin de dikkatini çekmiştir. “Space Age” tarafından geliştirilen oyun kısa sürede herkesin beğenisini toplamıştır. Beatstars APK Cracked müzik oyunu, 13 yaş ve üzeri oyunculara sunulmuştur.

Beatstar Touch Your Music APK mobil oyunu ile arkadaş ortamında eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Bir tabu oyunu gibi skor tablosu oluşturarak “En iyi kim çalabilir?” tarzında mini oyunlara katılabilirsiniz.

Beatstar APK Hack hileli özelliği ile Beatstar APK Unlimited Gems gibi avantajlı paketlere ulaşabilirsiniz. Bahsi geçen paket ile sınırsız elmasa sahip olabilir ve oyun içi alışverişlerinizde elde ettiğiniz elmasları istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Beatstar APK ile müziği keşfetmeye hazır mısınız? Durmayın! Müzik kulağınızın olmasına gerek yok, artık herkes müzikle eğlenebilir! Eğlenceli vakit geçirebileceğiniz hileli müzik oyununu sitemizden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

İndir Beatstar [278.21 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş