BBTAN Hileli APK 10.0.4 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Sonsuz ve sezgisel oyun deneyimine girerken %111 BBTAN EQ ile mobil cihazınızda eğlenceli ve tatmin edici oyunun keyfini çıkarın.

BBTAN  Hileli APK 10.0.4

Genel bakış BBTAN

İsim BBTAN
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 10.0.4
Boyut 92.63 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Arcade
Geliştirici 111%
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.crater.bbtan
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Mümkün olduğu kadar çok top kırmak için toplarınızı doğru yöne yönlendirdiğiniz bu sonsuz ve sınırsız atari oyununu keşfetmekten çekinmeyin.

Ateş ederken yeni toplar toplayarak toplarınızı düzenleyin. Çıkıntıdan düşmeden önce numaralı tuğlaları kırın. En yüksek puanı alırken mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışın. Skor tablolarında dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla ve çevrimiçi oyuncularla rekabet edin.

Öykü

Orijinal Android oyununa ilgi duyanlar için, bu basit BBTAN oyununu mobil cihazınızda kesinlikle çok ilginç bulacaksınız. Bu, oyun boyunca kendinizi her dönüşten sonra üstten düşen numaralı taşlarla sınırlanmış bir tahtanın önünde dururken bulacağınız anlamına gelir.

Göreviniz, toplarınızı hiçbirinin size yaklaşmasına izin vermeden fırlatmak ve kırmaktır. Ateş ederken ve güçlendirmeleri toplarken her turda yeni toplar toplayın. Toplarınızı tahtaya gönderin ve kareleri parçalamalarına izin verin.

Düşen tuğlalardan sonuna kadar hayatta kalırken en yüksek puanı almaya çalışın. Ve topları etkili bir şekilde yönlendirmek için ekrandaki güçlendirmelerden yararlanmaktan çekinmeyin. Her şey hedef ve taktiklerle ilgili.

Öne Çıkanlar

Burada oyunun sunduğu tüm harika özellikleri bulacaksınız:

Mobil cihazınızda keyfini çıkarabileceğiniz basit ve sezgisel oyun

BBTAN oyuncuları, mobil cihazlarında bu basit, anlaşılması kolay ve oldukça sezgisel oyuna bayılacak. Her turda düşmeye devam eden numaralı kareleri parçalamak için bir dizi masa tenisi topu fırlatın. Etkili bir şekilde durdurmak için tur başına mümkün olduğunca çok öldürün.

Advertisement

Farklı dönüm noktalarını tamamlayın ve yeni zorlukların kilidini açın

Her dönüşte hayatta kalırken, kendinizi yeni zorluklar ve engellerle karşı karşıya bulacaksınız. Her şeyden önce, tamamlanan her turda, görünen karolar daha fazla sayı içerecek, bu nedenle onları kırmak daha zor olacaktır. Ek olarak, 100 puana ulaştıktan sonra eğitim puanlarının silineceğini fark edeceksiniz. Bu nedenle, oyun yalnızca farklı aşamaları geçtiğinizde daha zorlu ve ilginç hale gelecektir.

Eşsiz görünüm ve güçlere sahip farklı toplar

Ve ilgilenenler için, BBTAN'ın diğer Arkanoid oyunlarına kıyasla daha ilginç ve ilgi çekici bir oynanışa sahip olduğunu da göreceksiniz. Burada benzersiz efektler ve niteliklere sahip farklı toplar toplayabilirsiniz. 55 top arasından seçim yapmaktan çekinmeyin ve ilerledikçe daha zor zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacak yeteneklerinden yararlanın. Aynı zamanda her bir top ile harika bir görsel deneyimin de tadını çıkarabilirsiniz.

İnternet olmadan oyunun tadını çıkarın

Ayrıca, Android oyuncularının mobil cihazlarda oyun oynamanın keyfini gerçek anlamda çıkarabilmeleri için, BBTAN oyuncuları çevrimiçi olmadıkları zamanlarda da oyunun keyfini çıkarabilecekler. Böylece, cihazınızı internete bağlamanıza gerek kalmadan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde sonsuz arkanoid oyununun keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, tüm oyun içi satın alımlara, hatta çevrimdışı bile erişebileceksiniz ki bu güzel bir şey.

Advertisement

Yasaklanmaması için Google Play Hizmetleri hesabınıza bağlanın

Ek içeriğin kilidini açmak için Google Play Hizmetleri hesabınızı oyuna da bağlayabilirsiniz. Oyun ilerlemenizi ve satın aldığınız öğeleri farklı cihazlar arasında kolayca senkronize edebilmek için çevrimiçi bulut kaydetmeyi etkinleştirin. Ayrıca, başka hiçbir yerde bulunamayan özel ödüller sunan heyecan verici oyun içi başarıların da kilidini açacaksınız.

Oynaması ücretsiz

Bilmeyenler için oyun şu anda Google Play Store'da tüm Android cihazlar için ücretsiz. Böylece oyunları kolayca arayabilir ve herhangi bir ücret ödemeden mobil cihazınıza indirebilirsiniz. İstediğiniz zaman bazı kısıtlamalarla tam içeriğin keyfini çıkarın.

Görüntü ve ses kalitesi

Grafik

BBTAN oyuncuları, doğru ve duyarlı oyun fiziği sayesinde oyundan tamamen memnun kalacaklar. Bu, atışlarınızı kolayca saymanıza ve hedefi vuracaklarından emin olmanıza olanak tanır.

şarkının sesi

Harika görsel deneyimin yanı sıra, BBTAN oyuncuları duyarlı ve sezgisel ses efektlerinin de keyfine varacaklar. Canlı fayans patlatma sesleriyle kendinizi tamamen oyuna kaptırmış bulacaksınız.

Çözüm

Smash Hit ve benzeri gibi mobil cihazınızda eğlenmek için basit ve gündelik bir oyun arıyorsanız, o zaman kesinlikle %100 eğlenceli olan bu harika oyunu bulacaksınız. Ayrıca, modumuzla, tamamen kilidi açılmış oyunu ücretsiz olarak keşfedebilirsiniz.

İndir BBTAN [92.63 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş