Asphalt Nitro Hileli APK 1.7.9a (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Asphalt Nitro Hileli Oyununda Akrobatik Hareketler Yaparak Yarışın Gidişatını Değiştir! Asphalt Nitro Hileleri Kullanarak Lisanslı Arabaları Ücretsiz Satın Al!

Asphalt Nitro  Hileli APK 1.7.9a

Genel bakış Asphalt Nitro

İsim Asphalt Nitro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.7.9a
Boyut 50.00 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Yarış
Geliştirici Gameloft SE
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.gameloft.android.ANMP.GloftAGHM
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Asphalt Nitro Nedir?

Asphalt Nitro APK Android Oyun kullanıcıları için araba yarışı oyunlarına yeni bir soluk getirerek ilgiyi üzerinde toplamıştır. Heyecanlı yarışlar farklı oyun modları ile sunulmaktadır.

“Gameloft SE” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulan oyun içerisinde, Lamborghini ve Ferrari gibi ünlü araba üreticilerinin lisanslı araçları bulunmaktadır.

Advertisement

Arkadaşlarınızla mücadele etmenize olanak tanıyan yarış oyununda, direksiyon kabiliyetinizi geliştirmek için pratik yapabilirsiniz. Sıralamalara katılabilir, başarılarınız doğrultusunda ödül kazanabilir, hileli kullanarak yarışı önde bitirebilirsiniz.

Asphalt Nitro Hileli İndir ile oyun içerisinde sınırsız para kullanabilirsiniz. Sınırsız para ile aracınıza istediğinz tarzdaki modifiyeyi hileli olarak uygulayabilirsiniz. Asphalt Nitro APK Oyun İndir ve rakiplerine meydan oku!

Asphalt Nitro APK oyunu içerisinde 3 boyutlu grafikler ve etkileyici animasyon efektleri bulunmaktadır. Hileli yarış deneyimini gerçekçi bir şekilde ve lüks araçlarla tecrübe edebilmeniz için tasarlanmıştır.

İndir Asphalt Nitro [50.00 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş