Asphalt 8 Airborne Hileli APK 7.0.0h (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Asphalt 8 Airborne İndir Ve Akıllı Cihazın Üzerinden Heyecanlı Sokak Yarışlarında Spor Arabaları Kullanmaya Başla! Asphalt Airborne 8 APK İle Online Yarışa Katıl!

Asphalt 8 Airborne  Hileli APK 7.0.0h

Genel bakış Asphalt 8 Airborne

İsim Asphalt 8 Airborne
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 7.0.0h
Boyut 175.63 MB
Hileli Sınırsız para
Kategori Yarış
Geliştirici Gameloft SE
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Asphalt 8 Airborne Gameplay Nedir?

Araba yarışı yaparken maksimum heyecan ile birlikte hız sınırlarını sonuna kadar zorlamak ister misiniz? Mobil oyun içerisinde çevrimiçi ve çevrimdışı yarışlara katılabilir, araba ve motor sürme deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Mobil hileli oyunu içerisinde 70’den fazla harita bulunmaktadır. Haritalar farklı hava koşullarını çevresel tasarımları içerisinde bulundurmaktadır. 300’den fazla aracı sürebilir, 3 boyutlu bir yapı üzerinde detaylı olarak geliştirilmiş oyunda eğlenceye katılabilirsiniz.

Advertisement

Asphalt 8 Airborne APK İndir oyunu içerisinde havada akrobatik hareketler yapmak için parkurlardan atlayabilir, hileli kullanabilir, puanlarınız doğrultusunda hediyeler kazanabilir ve araçlarınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Oyunun hileli versiyonu ile birlikte tüm kilitli özellikleri ücretsiz olarak açabilirsiniz. Asphalt 8 Airborne APK Oyun İndir bağlantısını kullanarak oyunu sitemizden ücretsiz olarak Android ve iOS sistemli akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Ayrıca Asphalt 8 Airborne İndir PC ile mobil hileli oyununu bilgisayar üzerinden de oynayabilirsiniz. Asphalt 8 Airborne Download ile sınırsız eğlenceye sizde katılın!

“Gameloft SE” tarafından geliştirilen Asphalt 8 Airborne Hileli APK oyunu, rekabet dolu yarış sahnelerini gerçekçi bir şekilde oyunculara sunmaktadır.

İndir Asphalt 8 Airborne [175.63 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş