Arena of Valor Hileli APK 1.54.1.3 (Menüsü)

Gilberto Terry -

Arena Of Valor: Yeni Çağ APK Oyunu İçerisinde Bulunan Karakterler İle Online Mücadeleye Katıl! Arena Of Valor Türkiye Sunucusunda Hileli Kullanarak Rakiplerine Üstünlük Sağla!

Arena of Valor  Hileli APK 1.54.1.3

Genel bakış Arena of Valor

İsim Arena of Valor
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.54.1.3
Boyut 137.99 Mb
Hileli Menüsü
Kategori Aksiyon
Geliştirici Level Infinite
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ngame.allstar.eu
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Arena of Valor: Yeni Çağ Nedir?

Oyuncuların büyülü bir dünya içerisinde iki takıma ayrılarak karşı takımın bölgesini yok etmeye çalıştıkları, strateji tabanlı mobil bir savaş oyunudur. Bu tarz oyunlara “MOBA Oyunları” ismi verilmektedir.

Arena Of Valor APK oyunu içerisinde +100 farklı kahraman bulunmaktadır. Bu kahramanlar özelliklerine göre farklı sınıflara ayrılmaktadır. Oyundaki 2 takım 5’er kişiden oluşmaktadır.

Büyücü, Tank, Destek, Savaşçı, Suikastçi gibi kategorilerde listelenen kahramanlar, yetenekleri ve özel yetenekleri ile takıma farklı avantajlar sunmaktadır. Oyunu kazanmak için dengeli bir takım kurulması önemli bir stratejidir.

Advertisement

Örneğin, büyücü kahramanların çoğunlukla bulunduğu bir takım, sihir yeteneği ile hızlı hasar veren büyüleri kolayca kullanabilecektir. Bu duruma karşın, dayanıklılığı oldukça düşük olacaktır.

Oyun içerisinde karakterinizi kişiselleştirmenize olanak tanıyan kıyafetler bulunmaktadır. Arena Of Valor Hileli kullanarak bu kıyafetleri hiçbir ücret ödemeden satın alabilirsiniz.

Arena Of Valor Hileleri ve eşsiz avantajlarından faydalanmak için oyunu sitemizden Arena Of Valor İndir ile Android, bilgisayar ve iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz.

“Level Infinite” tarafından geliştirilen Arena Of Valor Hileli APK oyununda heyecanlı savaş mücadelelerine arkadaşlarınızla katılabilirsiniz.

İndir Arena of Valor [137.99 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş