Anger of stick 5 Hileli APK 1.1.85 (Sınırsız elmas)

Gilberto Terry -

Anger Of Stick 5 Zombie İndir Ve Karakterini Geliştirmek İçin Daha Fazla Zombi Öldür! Anger Of Stick 5 Hileli APK İle Seni Öldürmek İsteyen Zombileri Alt Et!

Anger of stick 5  Hileli APK 1.1.85

Genel bakış Anger of stick 5

İsim Anger of stick 5
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.1.85
Boyut 67.98 Mb
Hileli Sınırsız elmas
Kategori Aksiyon
Geliştirici COWON PLAY
Fiyat Bedava
Google Play Linki jpark.AOS5
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Anger Of Stick 5 Hilesi Nedir?

Anger of Stick 5 hileli oyunu serinin 5. oyunudur. “Cowon” tarafından geliştirilmiştir. Çöp adam karakterinizi kontrol ederek kılıç, balta gibi çeşitli silahlarla zombileri öldürüp bölümleri bitirmeye çalıştığınız bir zombi oyunudur.

Sitemizden ücretsiz bir şekilde Anger Of Stick 5 APK Son Sürüm versiyonunu, Anger Of Stick 5 Oyun İndir bağlantısını kullanarak indirebilirsiniz. Hileli oyununu sitemizden indirerek çeşitli özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Advertisement

Anger Of Stick 5 APK Para Ve Elmas Hilesi özelliği sayesinde karakterinizi ve silahlarınızı geliştirmek için sınırsız ekonomiye sahip olabilirsiniz. Çok zaman kaybetmeden istediğiniz silahı satın alabilirsiniz.

Bölümleri geçtikçe oyunun daha da zorlaştığını fark edeceksiniz. Karakterinizi geliştirmeli ve zombilere karşı daha dirençli olmalısınız. Acaba Anger Of Stick 5 Son Bölüm ile zombi istilası bitecek mi? Öğrenmek için Anger Of Stick 5 İndir ve oynamaya başla!

Anger Of Stick 5 APK hileli oyunu içerisindeki eğlenceli grafiklerle beraber zombi istilasının sonunu getir! Kana susamış yaratıkları çeşitli silahlarla ve helikopter gibi araçlarla yok et!

İndir Anger of stick 5 [67.98 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş