Among Us APK Hileli 2024.6.4 (Imposter Sınırsız)

Gilberto Terry -

Among Us APK İle Online Oyunlarda Rakiplerinizle Heyecanlı Bir Mücadeleye Dahil Olabilirsiniz! Among Us Hileli Kullanarak Imposter Rolünü Üstlenebilirsiniz!

Among Us APK Hileli 2024.6.4

Genel bakış Among Us

İsim Among Us
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 2024.6.4
Boyut 677.95 Mb
Hileli Imposter Sınırsız
Kategori Aksiyon
Geliştirici Innersloth LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.innersloth.spacemafia
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Among Us Nedir?

4 ile 15 oyuncunun online olarak buluştuğu bir uzay gemisinde, katil rolünü üstlenen oyuncuların diğer oyuncuları öldürmeye çalıştığı bir mobil oyundur. Diğer oyuncular da, katil oyuncuları tespit etmeye çalışmaktadır.

Oyunda geçen “Imposter” ismi, katil oyuncuları simgelemektedir. Diğer oyuncular, “Crewmate” ismine sahiptir. Imposter’lar oyun tarafından rastgele olarak seçilmektedir.

Among Us Hileleri APK oyunu içerisinde, Imposter’ların oyunu kazanabilmesi için diğer oyuncuların hepsini öldürmeleri gerekmektedir. Crewmate oyuncuları da oyunu kazanmak için Imposter’ları tespit etmeye çalışmaktadır.

Advertisement

Oyuncular istedikleri zaman oylama yapabilmektedir. Oylama esnasında sohbet ekranı açılmaktadır. Oyuncular birbirleri ile yazılı olarak bu ekrandan etkileşime geçebilmektedir.

Oylama sonucunda her oyuncu bir oy hakkı kullanarak, Imposter’ın kim olduğunu tahmin etmeye çalışmaktadır. Imposter oyuncuları herhangi bir oyuncuyu öldürmek için oldukça dikkatli hareket etmelidir.

Diğer oyuncular tarafından görülen bir Imposter, oyunu kolayca kaybedebilir. Among Us Hileleri içerisinde en çok ilgi toplayan hileli, Imposter hilesidir. Among Us APK İndir ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

“Innersloth LLC” tarafından geliştirilen oyun, “Aksiyon Oyunları” kategorisinde yer almaktadır. Among Us APK Hileli ile birlikte sürekli Imposter olmak ister misiniz?

İndir Among Us [677.95 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş