Airport Simulator: First Class Hileli APK 1.03.0201

Gilberto Terry -

Havaalanı Simülatörünü İndirin: Birinci Sınıf APK bir havaalanı yönetimi simülasyon oyunudur. En modern hizmetlere sahip bir havaalanı tasarlamak için yeteneğinizi ve bilginizi kullanın.

Airport Simulator: First Class  Hileli APK 1.03.0201

Genel bakış Airport Simulator: First Class

İsim Airport Simulator: First Class
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 1.03.0201
Boyut 210.93 Mb
Hileli yok
Kategori Strateji Oyunları
Geliştirici Playrion
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.playrion.airportmanager
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Size bu görevi veren havaalanı simülasyon kralı gerçekten harika ve bunu çok zorlayıcı bulacaksınız. Ancak bu strateji oyunu ilham dolu ve oyuncular sizi göreve layık bulacaktır. Yetenekli bir yönetmen olacaksın. Havaalanını verimli bir şekilde inşa etme ve yönetme işindesiniz. Oyuncuların yeni gereksinimleri öğrenmesi ve ardından en yüksek verimliliği elde etmek için bir görev planı uygulaması gerekecek.

Şehir planlamasını uygula

Öncelikle, Airport Simulator Tycoon'da havaalanı yöneticisi olarak ana rolünüzü bilmeniz gerekir. Oyuncular, benzersiz kreasyonlar almak için özel yeteneklerini ve becerilerini gösterecekler. En mükemmel şekilde uygulayabilmeniz için belirli bir inşaat planınızın olması gerekir. Planınız, diğer kişilerin gereksinimlerini karşılamak için yeni öğelerin yanı sıra son yükseltmeleri de içermelidir.

Advertisement

İnşaatın yeni modele göre dağıtılması

İmar planını anlattıktan sonra temel inşaat ilkelerini de belirlemelisiniz. Önemli olan, oyunun sunduğu kritik gereksinimleri karşılamak için bu yapıdaki fiziği uygulamaktır. Bu proje için bir dizi modern makine ve ekipman da kullanmış olmanız yararlı olacaktır. Başka istisnalar varsa, sorunu çözmek için acil durum yardımını hemen kullanabilirsiniz.

Altyapı

Havalimanının gelişimini sağlamak için altyapı ile yakın bağlantıya da çok dikkat etmelisiniz. İnşaat tamamlandıktan sonra, kabul eden taraf tüm işlerinizi doğrudan denetleyecektir. Uygun olmayan yer varsa derhal sökülmeli ve yeniden yapılmalıdır. Airport Simulator Tycoon'da daha büyük sözleşmeler ve bunun sonucunda bu projelerde değerli ödüller alacaksınız.

İndir Airport Simulator: First Class [210.93 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş