Airline Commander APK Hileli 2.1.10 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Airline Commander, uçak simülatörlerinin en popüler yayıncılarından biri olan RORTOS'tan bir oyundur. Buradan, dünyanın en ünlü havayoluna sahip olma hayallerinizi ve özlemlerinizi gerçekleştireceksiniz.

Airline Commander APK Hileli 2.1.10

Genel bakış Airline Commander

İsim Airline Commander
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.1.10
Boyut 544.69 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici RORTOS
Fiyat Bedava
Google Play Linki it.rortos.realflight
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Pek çok oyuncunun sevdiği bir dizi başarılı oyunu piyasaya sürerken konumlarını savunmak konusunda harika bir iş çıkardıklarını söylemeliyim ve bu oyun da bir istisna değil. Oyuna gelince, bir havayolu şirketi işletirken ve güzel uçaklara sahipken zengin bir patron olma fırsatına sahip olacaksınız.

Oyunun ilginç oynanışını görmezden gelemezsiniz

Oyuna ilk girdiğinizde kendinizi genç ve yetenekli bir pilotu oynarken bulacaksınız. Oyunun en başından itibaren neden patron olmadığınızı düşüneceksiniz elbette ama bir şeyler başarmak istiyorsanız adım adım ilerlemelisiniz. Bu nedenle, uçuş komutanı, bu ortama yavaş yavaş alışmak için uzun zamandır pilotun pozisyon deneyimini getirdi. Bu, daha fazla bilgi edinmek ve doğuştan gelen yeteneğinizi göstermek için iyi bir fırsat olacaktır. Bu, gücü kendi ellerinizde tutma hayalinize hızla yaklaşmanıza yardımcı olacaktır.

Bir pilot olarak bunun oldukça zor bir iş olduğu söylenebilir çünkü çok dikkatli olmanızın yanı sıra sabırlı olmanızı da gerektirir. Çok fazla sorumluluğunuz olacak, bu nedenle her zaman proaktif olmalısınız ve çok dikkatli olmalısınız, aksi takdirde birçok riskle karşı karşıya kalırsınız. Oyun nispeten basit bir kontrol mekanizmasına sahiptir ve bu türü oynamaya yeni başlayanlar için çok kolaydır. Üçüncü şahıs olarak oynayacaksınız ve Master Throttle simgesinin göründüğünü gördüğünüzde, uçağı hareket ettirmeye başlamak için hızlıca en üst seviyeye sürükleyin. Artık mobil cihazınız kontrol etmenize yardımcı olacak bir araçtır ve tüm işlemler telefonunuzu eğerek yapılacaktır.

Advertisement

Farklı lisans türlerini fethedin

Elbette her birimizin belirli bir işi yaparken bir lisans veya mükemmel bir ustalık sınıfı alma hedefi vardır. Birçok farklı amaç için kullanılacaklar ve size birçok fayda sağlayacaklar. Ayrıca bu oyunda, onları elde edebilmek için birçok farklı zorluğu gerçekleştirmeniz ve tamamlamanız gerekecek. Sahip olduğunuz gücün yanı sıra yeteneğinizi göstermek için bir tür başarı olarak kabul edilirler.

Lisanslar farklı kategorilere ayrılacak ve onları almak için katılmanızı gerektiren kolaydan zora her mücadeleye karşılık gelecektir. Başlangıçta size kolay görünecek, ancak daha sonra zorluk artacaktır, bu nedenle her durumda her zaman dikkatli olun. Tüm zorlukları yenerseniz, gelecekte patron olmak için daha fazla şansınız olacak.

Yanlış yüksek gerçek

Bu sadece oyuncuların açık bir zihne sahip olmasını ve son derece dikkatli olmasını gerektiren bir oyun değil, aynı zamanda beklenmedik sorunların üstesinden gelme becerinizi de zorluyor. Uçuş sırasında acil bir durumun meydana gelmesi kaçınılmazdır, bu nedenle her durumda kontrol daima sizde olmalıdır. Durumun ciddiyetine göre ne yapacağınızı ve bununla nasıl başa çıkacağınızı bilmeniz gerekir.

Advertisement

Öğrenecek çok şey olacak çünkü karşılaşacağınız ve nasıl çözeceğiniz değil paniğe kapılmanıza neden olacak olaylar olacak. Yağmur fırtınası veya şiddetli rüzgar gibi kötü hava koşullarıyla karşılaşmak kadar basitse, tehlike olasılığını azaltmak için uçağın irtifasını düşürmeniz yeterli. Örneğin en zoru motorun arızalanması ve tüm uçağın kritik bir duruma düşmesine neden olmasıdır. Şimdi bu büyük zorluğun üstesinden gelmek için tüm yeteneklerinizi kullanmanız gerekecek.

Çözüm

Özel uçuşları pilot olarak deneyimlemek her zaman en güzel duygu olacaktır. Flight Commander'a geldiğinizde bundan çok daha fazlasını deneyimleyeceksiniz. Oyun türü, oynanış ve grafikler sizi gerçeğe taşıyacak... tüm bunlar oyunculara daha önce hiç yaşamadığınız mükemmel bir uçuş deneyimi sunuyor.

İndir Airline Commander [544.69 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş