Age of History 2 APK Hileli 1.25 (Sınırsız Asker)

Gilberto Terry -

Age Of History 2 Nasıl Oynanır Diye Soruyorsanız Yazımızı Okuyabilirsiniz! Age Of History 2 Hileli Oyunu İçerisinde Sınırsız Özellikleri Kullanarak Savaşa Katılın! 

Age of History 2 APK Hileli 1.25

Genel bakış Age of History 2

İsim Age of History 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0+
Son Sürüm 1.25
Boyut 140.0 MB
Hileli Sınırsız Asker
Kategori Strateji Oyunları
Geliştirici Łukasz Jakowski
Fiyat $4,99
Google Play Linki age.of.civilizations2.jakowski.lukasz
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Age Of History 2 Conquerors Nedir? 

Askeri becerilerinizi, politik taktiklerinizi ve stratejik kabiliyetlerinizi kullanabileceğiniz savaş oyunu içerisinde, çetin bir mücadeleye katılmak ister misiniz? Age Of History 2 Download oyunu mobil cihazlar için kullanıma sunuldu! 

Aksiyon, savaş ve strateji öğeleri üzerine kurulu olan hileli oyununda online rakiplerinizle anlık savaşlara girebilirsiniz. Bölgeleri işgal etmeye çalışabilir, kendi bölgenizi savunmak için taktikler geliştirebilirsiniz. 

Advertisement

Age Of History 2 Multiplayer özelliği içerisinde diğer oyuncularla müttefik olabilirsiniz. Age Of History 2 Asker Hilesi kullanarak avantajlı bir konuma geçebilir ve savaşın seyrini değiştirebilirsiniz.  

Age Of History 2 Türkiye ile birlikte istediğiniz bölgelere saldırı düzenleyebilirsiniz. Age Of History 2 Hileli Kodları aracılığı ile sınırsız kaynak elde edebilirsiniz. Age Of History 2 İndir PC ile oyunu sitemizden bilgisayarınıza ve akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. 

Age Of History 2 APK oyunu stratejik zekanızı kullanmanız gereken, farklı araziler üzerinde geçen, devrimlerin, ihanetlerin ve entrikaların yer aldığı bir savaş oyunudur. “Łukasz Jakowski” tarafından geliştirilmiştir. 

İndir Age of History 2 [140.0 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş