Adobe Lightroom APK Hileli 9.4.2 (Reklamsız)

Gilberto Terry -

Adobe Lightroom APK Full İndir Ve Akıllı Cihazından Fotoğraflarını Kolayca Düzenle! Adobe Lightroom APK İndir Ve Eşsiz Fotoğrafları Kolayca Hazırlamaya Başla!

Adobe Lightroom APK Hileli 9.4.2

Genel bakış Adobe Lightroom

İsim Adobe Lightroom
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 9.4.2
Boyut 71.97 Mb
Hileli Reklamsız
Kategori Fotoğrafçılık
Geliştirici Adobe
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.adobe.lrmobile
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Adobe Lightroom: Photo Editor Nedir?

Akıllı cihazınızda bulunan fotoğraflarınıza, bilgisayar üzerinde düzenleme rahatlığıyla efekt ekleme, kesme, renk tonlarını ayarlama gibi işlemleri yapabileceğiniz bir mobil fotoğrafçılık uygulamasıdır.

“Adobe” tarafından geliştirilen uygulamayı diğer fotoğrafçılık uygulamalarından ayıran en önemli özellik cihazınızın kamerasında ekstra hileli özelliklerini kullanmanızı sağlamasıdır.

Advertisement

Adobe Lightroom İndir Türkçe dil desteği ile birlikte sunulmaktadır. Lightroom İndir APK ile uygulamayı sitemizden hileli özellikleri ile birlikte indirebilirsiniz.

Adobe Lightroom hileli APK 2022 uygulamasını premium olarak kullanabilirsiniz. Hazır taslaklardan faydalanabilir, ince ayarlar ile istediğiniz renk geçişlerini fotoğraflarınıza uygulayabilirsiniz.

Fotoğraflarınızda istemediğiniz detayları silebilir, fotoğraf eğrilerini kullanabilir, farklı özellikleri aynı anda deneyerek aynı fotoğraf üzerinde karşılaştırma yapabilirsiniz.

Adobe Lightroom APK etkili, profesyonel ve hızlı fotoğraf düzenlemelerini kolayca cihazınızdan yapmanız için geliştirilen tam donanımlı bir uygulamadır.

İndir Adobe Lightroom [71.97 Mb]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş