Adguard Premium APK Hileli 4.0.647 (Reklamsız)

Gilberto Terry -

AdGuard, farklı filtreler aracılığıyla aynı anda istediğiniz reklamları engellemenize yardımcı olan bir uygulamadır. Rahatsız edici reklamlarla sorun yaşamayacak ve sorunsuz bir deneyim yaşayacaksınız.

Adguard Premium APK Hileli 4.0.647

Genel bakış Adguard Premium

İsim Adguard Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 4.0.647
Boyut 5.3 MB
Hileli Reklamsız
Kategori Aletler
Geliştirici ADGUARD SOFTWARE LIMITED
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Aynı zamanda, her kullanıcı, engellenecek reklam türlerini veya reklamların olumlu bir şekilde görüntülenmesini sağlayabilecek web durumlarını seçmek gibi bu reklam engellemeyi kolayca ayarlayabilir.

Kullanmakta olduğunuz web sitesinden reklamları kaldırın

AdGuard'ı kullandığınızda, web'de gezinirken reklam görmek artık önemli değil. Reklamları herhangi bir zamanda gözünüzün önünde görünmesini önlemek için tamamen engelleyebildiğinizde avantajı da oldukça anlaşılır çünkü ona bakan herkesin sinirlenmesi gerekir. Böylece, uygulama tarafından desteklenen bir tarayıcı kullanarak web'de gezinirken can sıkıcı reklamlardan rahatsız olma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Tarayıcıyı root olmadan çalıştırın

AdGuard tarafından desteklenen iki ana tarayıcı vardır: Yandex Tarayıcı ve Samsung Tarayıcı; Bunlar, Android cihaz kullanıcıları arasında popüler olan iki tarayıcıdır. Bu tarayıcıları kullanmaya başlamadan önce filtreler gibi uygulama işlevlerini de etkinleştirmeniz gerekecektir. Ayrıca, köklendirme uygulamaları kadar çok teknik sorun yaşamadan uygulamanın özelliklerini hızla kavrayabilirsiniz. Başka bir deyişle, uygulamayı indirin ve reklamları kaldırmak için hemen kullanın.

Advertisement

Bilgilerinizi çalınmaya karşı koruyun

AdGuard ile reklamları kaldırmayı tamamladığınızda bir avantaj, gösterebilecekleri riski azaltabilmenizdir. Özellikle, reklamlar genellikle o kadar çok farklı türde bilgi içerir ki, ne içerdiklerini önceden bilemezsiniz. Yani, güvenilmeyen bir reklama aniden tıklarsanız, veri hızınız ve güvenliğiniz oldukça yüksek olacaktır. Bu, birçok kişinin çeşitli reklam türlerine karşı uygulamadan faydalanmasının nedenlerinden biridir.

Sadece çevrimiçi yerden tasarruf edin

AdGuard kullanıcılarının fark edeceği bir başka nokta da, güvenilmez reklamların yanı sıra oldukça can sıkıcı video reklamların da olduğudur. Tarayıcı ile video izlediğinizde karşınıza bir reklam çıkıyor ve onu atlamak için belli bir süre izlemeniz gerekiyor. Oradan, wifi yoksa, cihazınızın internet alanını tüketecektir. Böylece reklamları kaldırmak, cihazınızı korumanıza ve internet alanından tasarruf etmenize yardımcı olur.

Advertisement

Farklı türdeki reklamlar filtrelerle engellenebilir

Uygulamanın işlevselliğini denediğinizde, reklamların nasıl engelleneceğini belirten birkaç farklı türde menü göreceksiniz. İlk liste, kullandığınız tarayıcılarda karşılaşabileceğiniz reklam türlerini toplayan bir filtre listesidir. Ayrıca, uygulamanın bunları hızlı bir şekilde tanımlayabilmesi için her bir reklam türü için seçimleri etkinleştirin. Çoğu durumda, uygulamanın hepsini aynı anda engelleyebilmesi için tüm reklam türlerini devre dışı bırakırsınız.

Reklam engelleme modlarında uygun beyaz liste

Kolayca bulabileceğiniz ikinci liste türü beyaz listedir, özelliği yukarıdaki reklamcılık özelliklerini uygulamayan bazı web sitelerini hariç tutmaktır. Bu genellikle sorunsuz çalışması için reklamla ilgili bazı sayfalara uygulanır. Aynı zamanda, bu web sitesinin yaratıcılarını desteklemek için reklamlara da tıklamak istiyorsunuz. Beyaz liste uygun bir seçenektir, ancak kararlarınızı verirken de dikkatli olmanız gerekir.

İndir Adguard Premium [5.3 MB]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş