Adalet Namluda Afrin APK Hileli 4,7 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Adalet Namluda Afrin APK Ücretsiz İndir Ve Sınırsız Oyun Özelliklerini Kullanmaya Başla! Adalet Namluda Afrin APK Son Sürüm İle Güncel Versiyonu Oynayın! 

Adalet Namluda Afrin APK Hileli 4,7

Genel bakış Adalet Namluda Afrin

İsim Adalet Namluda Afrin
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 4,7
Boyut 163,7 MB
Hileli Sınırsız para
Kategori Aksiyon
Geliştirici Rigbak
Fiyat $ 0,99
Google Play Linki com.RigbakGames.AdaletNamludaAfrF
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Adalet Namluda Afrin Nedir? 

Gerçek teröristlere karşı asil bir Türk askeri olarak mücadele etmeye hazır mısınız? Mobil hileli oyunu içerisinde birçok farklı silahı kullanabilir, tank sürebilir, füze atabilir ve aksiyon dolu bir maceraya katılabilirsiniz.

Mobil hileli oyununda JÖH, PÖH veya Bordo Bereli asker olarak mücadele edebilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirdikçe rütbenizi yükseltebilirsiniz. Adalet Namluda Afrin APK Bedava İndir ve uçakların bombaladığı terörist sığınaklarını yok etmeye çalış!

Advertisement

Siperlerde bölgenizi savunabilir, Sniper kullanarak keskin nişancılık yapabilir, vatanı bölmek isteyen teröristlere karşı amansız bir mücadele yeni bir destan yazmak için savaş mücadelesinde aktif rol alabilirsiniz.

Adalet Namluda Afrin APK Beta oyununu Android ve iOS sistemli akıllı cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Adalet Namluda Afrin Jeton Hilesi ve Adalet Namluda Afrin Çip Hilesi kullanarak oyundaki kilitli özellikleri açabilirsiniz.

Adalet Namluda Afrin APK oyunu, “Rigbak” isimli oyun geliştiricisi tarafından PEGI 16 sertifikası ile birlikte sunulan bir FPS savaş oyunudur. Olağanüstü çatışmalarda Türk askeri olarak rol almaya hazır mısınız?

İndir Adalet Namluda Afrin [163,7 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş