8 Ball Pool Hileli APK 55.6.1 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

8 Ball Pool Hilesi İle Oyun İçerisinde Sınırsız Paraya Sahip Olmak İster Misiniz? 8 Ball.Pool Hileli Kullanarak Rakiplerinize Kolayca Üstünlük Sağlayabilirsiniz!

8 Ball Pool  Hileli APK 55.6.1

Genel bakış 8 Ball Pool

İsim 8 Ball Pool
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 55.6.1
Boyut 114.38 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Spor
Geliştirici Miniclip.com
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.miniclip.eightballpool
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

8 Ball Pool Nedir?

“Miniclip.com” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulan, bilordo oynayabileceğiniz bir spor oyunudur. Gerçek rakiplerinizle karşılaşabilir, ıstakanızı kişiselleştirebilir ve rekabet dolu bir oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

8 Ball Pool APK oyununun kuralları gerçek bilardo oyununun kuralları ile birebir aynıdır. Topa vuruş yapma anında ıstakanız masanın üzerinde gözükmektedir. İstediğiniz açıda vuruş yapmak için ıstakanızın konumunu ayarlamanız gerekmektedir.

Advertisement

Konum ayarını yaptıktan sonra, ıstakınızın uç kısmından bir çizgi size rehberlik etmektedir. Bu rehber çizgisi, vuruş yaptığınız takdirde topun hangi yönde hareket edeceğini ifade etmektedir.

Vuruş yaparken, ıstaka ile topa vuruş şiddetinizi kendiniz ayarlayabilirsiniz. 8 Pool APK oyunu içerisinde rakiplerinizle karşılaşmadan önce pratik yapabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

8 Pool Hileli kullanarak oyun içerisindeki mağazadan satın alma işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Mobil oyunu Android sistemli cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

8 Ball Pool Hileli oyununda arkadaşlarınızla ya da diğer oyuncular ile 1’e 1 mücadelelere katılabilirsiniz. Aynı anda sekiz kişinin rekabete girdiği maçlarda yeteneğinizi sergileyebilirsiniz.

İndir 8 Ball Pool [114.38 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş